Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

WybieraMY akTYwność - marsz nordic walking

Utworzono dnia 07.06.2024
WybieraMY akTYwność
Czasem słońce, czasem deszcz☀????Taka pogoda towarzyszyła nam podczas dzisiejszego marszu nordic walking. W jedną stronę mieliśmy piękne słońce, a w drodze powrotnej złapał nas orzeźwiający wiosenny deszcz (chociaż Pan Tomek przekonywał nas, że to jeszcze nie jest deszcz????).
Po porannej dawce ruchu wróciliśmy pełni energii i dobrego nastroju.
Był to już ostatni nordic walking w ramach projektu WybieraMY akTYwność, dlatego bardzo dziękujemy Panu Tomkowi Wasieleskiemu za wszystkie wspólne marsze.
Projekt sfinansowano ze środków Fundacji ORLEN w ramach programu Moje miejsce na Ziemi

WybieraMY akTYwność - marsz nordic walking

Utworzono dnia 11.06.2024, 15:29