WybieraMY akTYwność
Kolejna Majówka z nordic walking za nami. Spotkaliśmy się na terenie przy pomniku Powstańców Styczniowych w Ruszkowie by aktywnie spędzić czas w miłym towarzystwie.
Dziękujemy Paniom: Gabrysi, Karolinie i Monice oraz Panu Tomkowi za pyszne słodkości 
i wszystkim pozostałym osobom za wkład w dzisiejsze spotkanie 













