Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

WybieraMY akTYwność - kolejna Majówka z nordic walking

Utworzono dnia 24.05.2024
WybieraMY akTYwność
Kolejna Majówka z nordic walking za nami. Spotkaliśmy się na terenie przy pomniku Powstańców Styczniowych w Ruszkowie by aktywnie spędzić czas w miłym towarzystwie.
Dziękujemy Paniom: Gabrysi, Karolinie i Monice oraz Panu Tomkowi za pyszne słodkości ???????? i wszystkim pozostałym osobom za wkład w dzisiejsze spotkanie ????
Projekt sfinansowano ze środków Fundacji ORLEN w ramach programu Moje miejsce na Ziemi

WybieraMY akTYwność - kolejna Majówka z nordic walking

Utworzono dnia 28.05.2024, 08:42